זר כלה

מחפשת זר כלה לחתונה? הגעת למקום הנכון! 

אנו נעצב לך את זר הכלה שלך בעיצוב מרשים איכותי ובלעדי ובמחירים אטרקטיביים. זר כלה הוא זר פרחים הוא ילווה את הכלה ביו נישואיה במהלך הצילומים וכמובן בדרכה אל החופה. וכמובן בכיסא כלה – עיצוב כיסא כלה זה הוא טרנד ישן חדש שחזר בגדול בשנים האחרונות בעיקר במגזר הדתי. קיימים בתחום מגון רב ועצום של סגנונות של זרי כלה. ישנם כמובן את זרי כלה החיים וישנם את המלאכותיים שאז אנו נשמור אותם בבית לאורך שנים למזכרת מהיום המיוחד שלכן. כיום ישנו טרנד חדש שהכלה היא בעצמה מעצבת ובוחרת לה את הזר כלה וזה נעשה במגוון אפשריות הקיימות בתחום. כלה מקורית ולא רוצה כמו כולן רוצה משהו מיוחד שלה ועוצב רק לה במיוחד. וישנם כאלו שמקוריות יותר חכו להמשך המאמר…

ללקוט בעצמך זרי כלה

ישנם כלות שרוצות בעצמן לקטוף את הפרחים ממש לפי טעמה האישי. או תוכלי לשלוח חברה ללקוט לך פרחים כפי אהבתך שיתאימו כמובן לעיצוב שמלת הכלה שלך ובצבעים מיוחדים שתואמים לשמלה שלך. לכן בבחירתך את צבעי הפרחים עלייך לבחור בצבעים המתאים לתכשיטים לשמלה וכמובן לאיפור שלך. אנו לא ממליצים לבחור מספר רב של צבעים.

זרי כלה – זר מתוקים

​​​​​​​היום לא פעם ניתן לראות כלה שמגיעה לאולם בייחד עם זר מתוק המשולב עם פרחים. בזר המתוק ניתן למצוא סוכריות גומי, מרשמלו, או בזר עם סוכריות שקדים הידועים ומצויים באירועים. גם בזה ניתן לעצב על פי צבעים שיתאימו לשמלת כלה האיפור ותכשיטים. על ידי התאמה מיוחדת של עטיפות של אריזות הממתקים. בשוק קיימים מגוון עצום של זרים כאלו במגוון הטעמים העיצובים. ישנם זרי כלה הבנויים מעיצוב של שיפודים משולבים עם לבבות בפרחי משי. גם בזה תוכלי לבקש ולעצב בעצמך ולטעמך.

זרי כלה – זר בלונים

אופציה מיוחדת שקיימת בשוק היא עצוב זר כלה העשוי מבלונים זו אופציה מקורית זו אופציה שדוושת ממך קצת תעוזה וחדשנות. וגם בעצוב הזה קיימת בשוק מגוון של רחב של דוגמאות. אופציה זו פחות מומלצת בעיננו אך גם זו בחירתך שלך ורק שלך.

זר כלה המסורתי

כמובן איך לא העיצוב של זר כלה סולידי והרגיל שכולנו התחתנו אתו כמובן בלי לוותר גם בו את המקוריות והעיצוב הבלעדי היינו זר כלה העשוי מפרחים בלבד. השילוב הזר המסורתי הוא ניתן לשלב עם סרטים צבעונים מחרוזות פנינים. ניתן לשלב בזר פרחים שילוב של פרחים חיים עם פרחים מלאכותיים נותן אפקט מצוין ועיצוב מעניין . רעיון חמוד שינו בשוק שנבטיח לך שאף אחת לא תשכח את זה היא לשלב בזר פרחים שלל הפתעות כמו מחזיקי מפתחות או שוקולדים, או מה שעולה בדמיונך. החברות בטוח יאהבו את זה.

לפרטים ויצירת קשר: למענה מיידי חייגו עכשיו: 050-5969859