עיצוב חתונות

מחפשים עיצוב חתונות לאירוע מושלם? הגעתם למקום הנכון!

"סרוויס עיצובים" יעצבו לכם את האירוע בצורה מושלמת ואיכותית. אירוע חתונה זה אירוע הגדול והמשמעותי עבור כול אחד מאתנו. בערב מיוחד זה כולם מתרכזים רק בזוך המלכותי הלא הם החתן והכלה. המשפחה החברים המכרים הידיים חברים לעבודה חברים כולם באים לשמוח ביום המיוחד שלכם. לכול זוג יש את החלומות שלו והיופי שאותו הוא אוהב עיצוב החתונה מספר את הסיפור שלכם.

בעיצוב חתונות ישנם מגוון סוגי עיצובים 

ישנם זוגות שרוצים אירוע נוצץ עם אבק כוכבים, יוקרתי ומרשים במיוחדות שבו. וישנם שרוצים אירוע סולידי ומיוחד ויתור אינטימי ומשפחתי. נדאג לכם בהתאמה אישית לסוג העיצוב באירוע שלכם כגון עיצוב חופות, עיצוב כיסא כלה, עיצוב שולחנות ועוד. בן האירועים המלחיצים זה אירוע חתונה אשר מצריך אין ספור הכנות ומחשבות ודאגות והכול מתרכז ליום אחד ומיוחד, ים החתונה שאתם הזוג במרכזו לכן על מנת לעקל לכם ולו במעט כדאי ומומלץ להיעזר באנשי מקצוע שונים לתכנון הערב המיוחד שלכם. אנשי מקצוע שייעצו לכם בתכנון של הקייטרינג של המוזיקה יעוץ בענייני ארגון האירוע וכן עיצוב אירועים לעיצוב חתונה שלכם בצורה מושלמת ונוצצת.

​​​​​​​אנו בסרוויס עיצובים מתמחים בעיצוב אירועים הכול שרות עיצוב חתונות אנו נעצב לכם את הכניסה לאולם את האולם עצמו עיצוב שולחנות וכסאות, עיצוב חופות, עיצוב כיסא כלה, סידורי פרחים, וואזות מיוחדות לשולחנות, נרות, ועוד עיצובים דקורטיביים תפאורה מושלמת ומיחדת בעיצובים מרשימים ומגוונים לאירוע שלכם בהתאמה אישית. לסרוויס עיצובים ניסיון של שנים בתחום עיצוב אירועים ועיצוב חתונות בפרט. לכן נוכל להבטיח לכם עיצוב אירוע מושלם בהתאמה אישית ומיוחדת בעבורכם. מעצבים מיומנים ומקצועיים שיעצבו לכם את אירוע החתונה בצורה מושלמת ונוצצת.

שרות – מקצועיות ואחריות באדיבות ובנדיבות וכמובן במחירים אטרקטיביים. ​​​​​​​

עיצוב חתונות אנו נדאג לעיצוב שולחנות עיצוב כסאות קבלת פנים וכמובן עיצוב החופה, אנו נדאג לעיצוב האולם באביזרים דקורטיביים ומיוחדים לעיצוב אירועים הנותנים פן בכול מקום באולם.

לבחירת עיצוב חתונות  

אתם תוכלו לבחור כול מה שחלמתם שיהיה באירוע שלכם. ישנם הרבה סגנונות לעיצוב אירועים לכן הכול יעשה בהתאמה אישית שלכם. כמובן אנו נייעץ, ניתן לכם חוות דעת ואתם אלו שתחליטו על הצבעים על סוגי עיצוב באולם בצורה מכובדת ואיכותית. הדקורטיביים שיוצגו באירוע המיוחד שלכם. לאירוע מושלם לא מתפשרים! עיצוב אירועים זו אומנות!
התקשרו עכשיו 0505969859 או השארו הודעה וניצור איתכם קשר בהקדם