עמודי תאורה לאירועים

סרוויס עיצובים – עמודי תאורה – מעצבים לכם את האירוע באהבה!

אצלנו בסרוויס עיצובים תוכלו לקבל מגוון רחב של עמודי תאורה לחופה או עמודי לואי מעוצבים בכל מיני גדלים לשדרה לחופה לעיצוב כיסא כלה במחיר אטרקטיבי. תוכלו להנות מעיצוב מדהים ומרשים שיהפוך לכם את האירוע ליותר ממושלם. שדרת עמודי תאורה לחופה וכן ניתן להשיג אצלנו עמודי קפיטונז' יוקרתיים ואיכותיים במחירים שווים לכל כיס. אצלנו השכרת עמודי תאורה מרשימים לאירוע מושלם

מעמד החופה – השכרת עמודי תאורה

החופה היא המעמד המרגש בחתונה עצמה ולכן חשוב להשקיע במעמד החשוב הזה הן בעיצוב והן בסדר של הטקס המיוחד הזה. החופה מורכבת מקונסטרוקציה של 4 עמודי תאורה מסביב לארבע רוחות השמים צפון דרום מזרח ומערב. את עמודי התאורה מלפפים בבד מיוחד בדרך כלל בצבע לבן אך ישנם שמעדיפים בצבע שמנת ואף למופרעים שבבנינו  גם בצבעים חזקים כמו אדום ורוד ושחור, אך על פי רוב צבע הבדים הם בצבע לבן משי בד קל ומיוחד אשר מקרין רוגע ויוקרה.

על החופה נעניק לו בד המכסה את ארבע עמודי התאורה אשר נותנים למעמד תחושת יוקרה ומיוחדות ופס פרחים במגוון צבעים בחזית החופה. ישנם מעדיפים לעשות זאת מפרחים חיים ומיוחדים אשר מעניק תחושת חייות למעמד המרגש הזה. אך מיותר לציין שעיצוב פרחים חיים מייקר את העיצוב. אך חשוב לציין שפרחי משי נותנים תחושה של פרחים חיים כמובן פרחי משי איכותיים וטובים ולכן אין צורך להשקיע בפרחים חיים אלא אם כן התקציב שלכם מאפשר זאת. כמובן שאין כמו פרחים חיים.

לאחר מכן מעמידים 6 עמודי תאורה מצידי החופה בשביל המוליך לחופה עצמה בדרך 6 עמודי תאורה 3 מכל צד אשר מעניקים יוקרה ומלכות לחתן ולכלה. ועל עמודי התאורה מסדרים סידורי פרחים יוקרתי ומהודר להשלמת העיצוב ניתן גם לסדר טול העובר על העמודה תאורה אשר מעניק יוקרה לשביל החופה.

ולסיום עיצוב החופה נשים לכם שביל סטן יוקרתי לאורך שביל החופה בן עמודי התאורה ועליו נפזר לכם עלי כותרת במגוון צבעים איכותיים. השכרת עמודי תאורה לחופה הוא בסיס חשוב לעיצוב חופה ולכן חשוב לתת לזה דגש והעיקר שיהיה רק בשמחות.

לפרטים ויצירת קשר למענה מיידי חייגו עכשיו: 050-5969859 או השארו הודעה: