קישוט רכב לחתונה

קישוט רכב לחתן ולכלה בעיצוב מדהים

אז אחרי אין ספור מחשבות ולילות ללא שינה החלטתם בשעה טוב להתחתן. לפניכם המון הכנות ליום השמח שלכם. בדרך תצטרכו לבחור בן האולמות השונים לבין גני אירועים. קייטרינג, תקליטן, צלם, בר מתוקים, בר אקטיבי, שמלות כלה, חליפת חתן, ועוד שלל דברים יפים וטעימים. נשאר לכם קישוטים לרכב חתונה.

מחיר קישוט רכב לחתונה

אירוע החתונה בדרך כלל כ 5 שעות אך ההכנות ל 5 שעות האלו בערך של כול שעה חודש הכנה. בו כול ההכנות ישנו גם הדבר הטן אך חשוב לא פחות קישוט רכב לחתונה. קישוט הרכב הוא ההכרזה שלכם לעולם שהיום אתם מתחתנים. בעצם קישוט הרכב הוא הפרומו לאירוע החתונה מיותר לציין שנסיעה ברכב לא מקושט זו לא אותה חווה מאשר לסוע ברכב מקושט ומעוצב על ידי מיטב המעצבים לעמכם.

הרכב עצמו ניתן להשיג אם למישהו מהמשפחה או החברים שיש לו רכב מפואר ניתן לבקש ממנו להשתמש אתו ביום השמח שלכם. באם לא מצאם חבר או בן משפחה , לא נורא. ניתן היום להשכיר רכבי יוקרה בחברות ההשכרה השונות. ישנה אפשרות להשכיר לימוזינה שאז הקישוט לרכב הוא נקודתי וסמלי כי אז הרכב בפני עצמו הוא קישוט ומיוחד שלא רואים אותו בנמצא כל הזמן אבל גם בלימוזינה ניתן לקשת על ידי החברות שמשכירים רק אל תשכחו לברר צבעים שיתאימו לבגדים ולצבעים שלכם למושלמות היום.

קישוט רכב לחתן כלה

מגוון סגנונות ועיצובים קישט רכב לחתונה קיימים בשוק ישנם עיצובים חדשניים ומאד ייחודיים בשנים האחרונות פחות מקשטים את הרכב בפרחים טריים. לצבע הרכב יש משמעות לצבע הקישוט לכן תבחרו רכב בצבע לבן כך שהכול נתאים לצבע הלבן וכל קישוט יבלוט בצורה מיוחדת ומוארת.

אנו מקשטים כמו שמומלץ את הרכב בבדי טול, או בדי רשתי וכן בדי אורגנזה בשילוב של פפיונים ופונפונים. אנו נבחר לכם אביזרים מיוחדים ואיכותיים ונעצב את הרכב בצורה קלאסית ומכובדת כיאה למלך ומלכה ביום המאושר שלכם. קוו מכובד ואלגנטי בצבעים רגועים שהרכב לא יראה כמו רכב קרנבל .

קישוט לרכב לחתונה בחברתנו ישנם צוות מקצועי ואיכותי שידאג לעצב לכם את הרכב בצורה מקצועית איכותית ובמחירים אטרקטיביים

לפרטים ויצירת קשר למענה מיידי חייגו עכשיו: 050-5969859